Müük Maja, Hnidyn, Kiiev, Ukraina, Центральная

Müük - Cod. 40421

  • Tüpoloogia: Maja
  • Piirkond: 1200 m²
  • Tubades: 10
  • Põrand: 3

Kuld ei vaja kuldamist - nii saab öelda inglise stiili kohta. See tähendab, et see peaks olema kallis ja üllas, kuid vaoshoitud, ilma tarbetute kaunistuste ja vitsuta.
House inglise stiilis, oleks sobiv seda nimetada klassikaliseks. Selliseid maju peetakse usaldusväärsuse, stabiilsuse standardiks ja need vastavad Briti aristokraatia elu mõõdukale suurusele.
Hoonel on elegantne kujundus, sest see ühendab endas põhilise jõu, rafineeritud keerukuse ja täpsuse, aadli ja luksuse. Esialgu võib tunduda, et vaatate mitte inglise maja, vaid tõelist keskaegset lossi, mis köidab oma suursugususega.
Inglise pärandmaastik on väga sarnane looduslikuga. Puudub tavaline joonte proportsionaalsus ja tõsidus. Kõik elemendid asuvad saidil juhuslikus järjekorras. Peamine eristav tunnus on ettearvamatus.
Kompositsioonid on kujundatud nii, et kõiki nende komponente oli korraga võimatu märgata. Iga uus muru ilmub täiesti ootamatult, varjates end esialgu lopsaka taimestiku või teekäänaku taha.
Üksluisusel pole kohta. Kõik detailid on hoolikalt välja töötatud ja paigutatud suurepäraselt harmooniliselt. Forbsi heinamaad vahelduvad eakate puude majesteetlike saludega, muru korralikkust rõhutavad võsa tihnikud ...
Selles vapustavas paigas valitseb hämmastav proportsioonitaju, mis on võimeline õnnistama ka kõige pealtnäha lihtsamaid lillepeenraid. Kontrastidel mängimise võime tõttu loodi hubane õhkkond ja lõpuks väga aukartlik suhtumine funktsionaalsuse ja esteetika tasakaalu.
Neid, keda üllas luksus ja aristokraatia rõõmustavad, on lihtne mõista. Inglise stiil interjööris köidab armu ja maitsekalt valitud detailidega.

Maja sisemust saab iseloomustada selliste mõistetega nagu austusväärsus ja luksus.

Maja kujundus äratab tähelepanu oma aristokraatia ja elegantsusega. Välise konservatiivsusega näeb see välja hubane ja seab teid mõnusaks peatumiseks - elutuba on täidetud meeldiva valgustusega, luues pehme atmosfääri. Toad on eriti šikid rikkalike mahukardinatega. Külmal aastaajal suurendab mugavust marmorkamin.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB